• START
  • Filmowanie nieruchomości

Filmowanie nieruchomości


Coraz popularniejszą usługą na zachodzie jest filmowanie mieszkań i domów wystawionych do sprzedaży. Takie działanie, o ile wykonane przez profesjonalistów, wydatnie poprawia prezentację nieruchomości w Internecie oraz ułatwia znalezienie potencjalnych nabywców. To jest właśnie naszą specjalnością – filmowanie mieszkań i domów pod sprzedaż. Usługę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i deweloperów, zainteresowanych sprzedażą nieruchomości. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i własnym studiem montażowym. Zaletą oferowanych przez nas usług jest terminowość i przystępna cena. Filmowanie mieszkania (do 40 m2) wraz z montażem można zamówić u nas już od 750 zł netto, co przy cenie sprzedaży mieszkania jest sumą absolutnie śmieszną.

Filmowanie nieruchomości

Gdzie działamy? Obszarem naszej działalności jest Kraków i okolice, do 20 kilometrów. Bez względu na to, czy mieszkasz w ścisłym centrum, czy za granicami administracyjnymi miasta, nie pobieramy opłaty za dojazd, płacisz tylko za filmowanie nieruchomości.
Ile to trwa? Na filmowanie nieruchomości o metrażu do 70 m2, czyli mieszkania potrzebujemy zazwyczaj od 1 do 1,5 godziny, natomiast w przypadków filmowania domów, może nam to zająć do 2,5 do 3 godzin. Później zamykamy się w naszym studio montażowym, gdzie z najlepszych ujęć powstaje film promujący Twoją nieruchomość.
Co zyskujesz? Profesjonalny film, który znacznie poprawia jakość ogłoszenia dotyczącego nieruchomości, a w perspektywie zwiększa szansę sprzedaży mieszkania lub domu. Jeżeli chcesz przyspieszyć sprzedaż nieruchomości to zdaj się na nasze usługi. Dobrze wiemy, jak wyeksponować zalety mieszkania lub domu, by przyciągnąć do niego więcej potencjalnych nabywców – na tym właśnie polega profesjonalne filmowanie nieruchomości.Dobrze dopracowana produkcja wideo ma wiele zalet. Profesjonalny film promocyjny dla firmy wpływa na poprawę jej wizerunku w oczach klientów i konkurencji. Film reklamowy to z kolei najlepszy sposób na zaprezentowanie produktów lub usług. Produkcję filmową można również wykorzystywać do celów prywatnych, np. filmowanie ślubu, wesela, chrztu i komunii świętej. Filmowanie i profesjonalny montaż mogą odegrać również dużą rolę przy sprzedaży nieruchomości.Zainteresowany współpracą? Napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę usługi. Do usłyszenia!

Wyślij zapytanie