Opinie Klientów

maciek-piechota

Maciej Piechota

Właściciel kliniki rehabilitacyjnej Body Move

Współpracuję z Mr. Mind ponieważ mogę liczyć na doskonałej jakości copywriting SEO, czyli treści, które przyciągają do mnie nowych klientów i moja działalność dynamicznie się rozwija. Współpraca układa się bez zarzutu. Zdecydowanie polecam!”

12647846_10201741758981925_1097621709_n

M. Huczek, Ł. Stępak

Właściciele sklepu internetowego TorbySamochodowe i marki KJUST

Mr Mind skupia się na rozwiązaniach i drogach dojścia, a nie na schematach, jak większość agencji marketingowych. Słucha, wyciąga wnioski, proponuje rozwiązania – po prostu działa.Teksty na zamówienie pierwsza klasa!”

aneta-wator

Aneta Wątor

Trener rozwoju osobistego w Aneta Wątor oraz Kobieta w Biznesie

Profesjonalizm, konkrety, szybkość reakcji na zapytania, cenne rady i skuteczność – to tylko niektóre z wielu zalet wyróżniające Mr.Mind, najważniejszą z nich jest zaś pasja z jaką działa. Polecam serdecznie!”

Konrad Hudaś

Konrad Hudaś

Fotograf, właściciel sklepu internetowego Albumstyl 

Korzystam z ich wiedzy i umiejętności zarówno pod kątem copywritingu SEO do sklepu internetowego, jak i przy prowadzeniu bloga. Każdy artykuł tematyczny jest w umiejętny sposób naszpikowany frazami kluczowymi, dzięki czemu moje strony są wysoko w wynikach wyszukiwania.”

justyna-09-2

Justyna Janicka

Właściciel w Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Janicka

Mr Mind realizując dla mnie projekt graficzny idealnie wyczuł preferencje estetyczne i dostosował rezultat do moich założeń. Wykonany projekt był bardzo kreatywny, współpraca przebiegała bez zarzutu – szybka reakcja na każdą wiadomość, wspaniała atmosfera współpracy, poczucie humoru i profesjonalizm. Identyfikacja wizualna na bardzo wysokim poziomie – gorąco polecam!”

Capsquad

Tomasz i Marek

Właściciele sklepu internetowego Capsquad

„Genialne”, „świetne”, „Wow” – to tylko niektóre z określeń jakimi można podsumować realizacje wykonane dla nas przez Mr. Mind. Z efektów jesteśmy bardzo zadowoleni! Będziemy współpracować na stałe przy copywritingu SEO.”

leegatuumm-e1463428705218

Grzegorz Karolak

Kancelaria Prawna Legatuum

Kancelaria Prawna Legatuum współpracuje z firmą Mr. Mind przede wszystkim ze względu na wysoką jakość oferowanych usług. Zlecane wielokrotnie prace zawsze były realizowane w zakładanym przez obie strony terminie. Istotnym aspektem niewątpliwie jest bardzo wysoka jakość copywritingu SEO. Ewentualne uwagi, poprawki są szybko i celnie rozwiązane. Naszym zdaniem firma Mr. Mind jest godnym zaufania i polecenia przedsiębiorcą”.

Esstet

Daniel Ptasiński

Właściciel w Esstet 

Treści na stronę jak zawsze na najwyższym poziomie. Gdy tylko potrzebuję dobrego contentu na strony internetowe dla moich klientów daje cynk Mr. Mind, specjalistom od copywritingu SEO – o nic więcej nie muszę się martwić. Zawsze świetnie i terminowo! Polecam w 100%!”

aneta-kubacka

Aneta Kubacka

Właścicielka AnaWeddingMusic

Mr.Mind spełnił moje oczekiwania w stu procentach. Do tej pory mieliśmy okazję współpracować przy aktualizacji tekstów pod względem SEO na moją stronę internetową oraz przy produkcji filmu promocyjnego na mój kanał na You Tubie i myślę, że na tym nie zakończymy… Agencja Mr.Mind sprawdziła się świetnie podczas realizacji obu tych projektów. Artystyczna dusza nie pozwala mi na banalne rozwiązania a Mr.Mind świetnie to wyczuł. Nie bez znaczenia miało dla mnie również doświadczenie radiowe właściciela – kto lepiej jak on wie jakie teksty generują najlepszą sprzedaż ;). Copywriting SEO na mojej stronie www tylko to potwierdza. Polecam ze względu na profesjonalizm, szybkość działania i cenę, która zdecydowanie idzie w parze z jakością.”

RomanMoson

Roman Mosoń

Właściciel w Roman Mosoń Grafika 

Dzięki Mr. Mind uzyskałem treści na stronę na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, zaangażowanie i przyjazna atmosfera to główne atuty, dzięki którym w pełni mogę polecić korzystanie z usług tej agencji. Copywriting na najwyższym poziomie, teksty, które naprawdę sprzedają! Jestem w 100% zadowolony.