• START
  • Prowadzenie fan page na Facebooku

Prowadzenie fan page na Facebooku


Prowadzenie fan page na Facebooku Instagramie Google+

Serwisy społecznościowe są obecnie najbardziej popularnym sposobem komunikacji w sieci z konsumentami. Prowadzenie fan page na Facebooku lub innym Social Media umożliwia systematyczne informowanie szerokiego grona osób o nowościach, konkursach i promocjach. To potężne narzędzie content marketingu do budowania grupy lojalnych konsumentów, którzy nie tylko regularnie korzystają z produktów lub usług firmy, ale również chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat ich jakości i użyteczności. Dzięki temu firma otrzymuje niewielkim kosztem cenne informacje zwrotne. Jeżeli jednak nie ma się wystarczająco czasu na samodzielne prowadzenie fan page na Facebooku lub innym medium społecznościowym, wówczas lepiej zlecić to firmie zewnętrznej, agencji wyspecjalizowanej w tym obszarze.  

Co zyskujesz poprzez prowadzenie profilu na Facebooku lub innym medium społecznościowym?

  • szeroką grupę lojalnych, zaangażowanych konsumentów
  • poprawę wizerunku firmy
  • informacje zwrotne od konsumentów na temat Twoich produktów lub usług
  • możliwość pozyskania nowych klientów, dzięki publikowaniu użytecznych dla nich informacji, organizowaniu konkursów i wydarzeń.
  • możliwość zwiększenia sprzedaży, poprzez informowanie o promocjach i rabatach na produkty lub usługi oferowane przez Twoją firmę
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a na pewno dobierzemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. Prowadzenie fan page na Facebooku to nasza specjalność – sprawimy by konsumenci chętnie odwiedzali Twój profil firmowy i dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat np. Twojej oferty. Jeżeli nie masz jeszcze takiego kanału, tym lepiej. Stworzymy dla Ciebie od podstaw fan page na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Google Plus lub innym kanale Social Media. Pozwoli to uniknąć często popełnianych błędów. Profile firmowe w mediach społecznościowych to jedno z podstawowych narzędzi content marketingu, w który powinien być wyposażony Twój biznes.
Wyślij zapytanie